O Paneuropie

O Paneuropie

O Paneuropie

 Nasza Organizacja została założona w 2000 roku przez dwójkę studentów – Olę i Szymka. To oni stworzyli coś, dzięki czemu studenci mają możliwość spełniania swoich pasji oraz poznania świata biznesu już od pierwszego roku studiów! Przez te lata działalności zorganizowane zostało ponad 120 projektów, w tym zarówno wewnętrzne, jak i te skierowane do wszystkich chętnych studentów naszej Alma Mater. Średnio na rok w paneuropejskich projektach bierze udział 1285 osób!

 Nasza działania bazują na naszych wartościach: rozwój, otwartość, zespół oraz pozytywna energia… Te aspekty przyświecają nam podczas pracy, a Nasza misja to „Stać się gwiazdą w szarym tłumie” Do naszych osiągnięć zaliczamy tworzenie wielu projektów o różnorodnej tematyce, które odniosły sukces.

 Możemy dużo napisać o możliwościach rozwoju, które otrzymasz działając z Nami… Możemy godzinami opowiadać o projektach, które zrealizowaliśmy… Jednak żadne słowa nie opiszą wspaniałych ludzi, których poznać można w Paneuropie, a z którymi relacje i więzi utrzymują się jeszcze długo, długo po ukończeniu studiów :)”

Wartości

Zobacz, jakie wartości nam przyświecają i czym kierujemy się, działając w Naszej Organizacji:

ROZWÓJ

Nabywanie wiedzy i doświadczenia, dzielenie się pasją, poprzez co poznajemy i rozwijamy siebie oraz Paneuropę

OTWARTOŚĆ

Akceptowanie i tolerowanie różnorodności, niezamykanie się na nowe pomysły i rozwiązania

ZESPÓŁ

Ludzie, którzy się szanują i pomagają sobie nawzajem, a także tworzą między sobą więzi i relacje na całe życie

POZYTYWNA ENERGIA

Integracja, entuzjazm, pasja i zabawa, widoczne na każdym kroku, przekazywane innym

alert('Witaj, przychodzisz tutaj, a ja właśnie testuję skrypty');