Integracje 2019

Integracje 2019

Integrejszyns

 

koordynator: Dawid Chojnacki

Jako, że jedną z tradycji Paneuropy są odbywające się co roku Integracje, tak i w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Odbyły się one 16 listopada, w domu działkowca na ROD “Wyzwolenie”.

 

Motywem tegorocznych integracji byli piraci, przyświecało im motto “Rejs w nieznane, z Nami szybko odpłyniesz!”, ale nie zamykaliśmy się na korsarzy typowo “morskich”. Na imprezie mogliśmy zobaczyć np. piratów drogowych. Przed rozpoczęciem imprezy odbyła się gra, w której podzielona wcześniej na grupy Kadra z Adapciaka walczyła o skarb Kapitana Morgana stawiając czoła najróżniejszym zadaniom przygotowanym przez Młodych,  w ramach zrewanżowania się za wspaniały wyjazd adaptacyjny. Każda grupa przydzielona była do innego kraju (Meksyk, Polska, Madagaskar, Tajlandia, Rosja, Francja). Żeby tego było mało, każda osoba musiała przynieść na imprezę jakąś rzecz, która kojarzyła się z krajem do którego byli przypisani. Pierwszym zadaniem, które stanęło na drodze kadry, było stworzenie swojej własnej bandery. Kolejnymi wyzwaniami, które musieli pokonać zaprawieni już w boju uczestnicy zabawy to między innymi: zapobieganie szkorbutowi poprzez wyłowienie cebuli z garnka wypełnionego wodą, przejście prawdziwego chrztu morskiego, a nawet zatapianie statków!

Kiedy to już Kadrowicze z Adapciaka udowodnili, że są godni bycia prawdziwymi piratami, rozpoczęła się impreza, na której szampańsko bawiliśmy się do samego rana.

26 października 2020
alert('Witaj, przychodzisz tutaj, a ja właśnie testuję skrypty');