Why NET?

Why NET?

Why NET?

 

Co czyha na nas w necie? Jak być internetowym drapieżnikiem i nie stać się zwierzyną? Jak bezpiecznie przemierzać gęstwiny sieci? Na te i wiele więcej pytań odpowiemy na wydarzeniu Why NET? Bezpieczeństwo w Sieci. Grupa studentów z Organizacji Studenckiej PANEUROPA przygotowuje prelekcje i wykłady skierowane do najmłodszych i ich rodziców, jak i studentów.

Pierwsze wydarzenie dotyczy bezpieczeństwa w Internecie. Wiedza zdobyta podczas prelekcji może pomóc młodszym użytkownikom sieci w unikaniu niebezpiecznych sytuacji na jakie są narażone podczas zabawy i nauki w Internecie. Wiedzę tę, powinni także przyswoić rodzice, aby razem z dziećmi świadomie korzystali z dobrodziejstw cyberprzestrzeni.

Social Media, to drugie nasze wydarzenie, które skierowane jest do studentów i osób, które chcą wypromować siebie, swój biznes czy swój profil w mediach społecznościowych. Prelekcje poprowadzi Nadsztygar Marketingu – Grzegorz Borowiecki, założyciel śląskiego projektu WUNDERTEAM. Grzegorz postara się przekazać najważniejsze informacje dotyczące Social Media, korzystając ze swojego 17-letniego doświadczenia w branży.

Bezpieczeństwo w sieci jest dla nas najważniejsze, dlatego zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i osoby dorosłe na dopasowane do ich potrzeb i zainteresowań szkolenie z bezpieczeństwa, które jest naszym trzecim wydarzeniem. Poprowadzą je specjaliści wybrani przez ING Bank Śląski.

Wszystko, co robimy, łączy wspólny szyld „Why NET?”, naszym celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat bezpieczeństwa i autopromocji. W nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie, to co wiemy, szybko ulega przedawnieniu, dlatego warto posłuchać ludzi, którzy trzymają rękę na pulsie.

 

Koordynator główny Gabi Wąsacz
Koordynator grupy przyciągania: Klaudia Kleban
Koordynator grupy przeżyć: Aga Nowak

15 maja 2019
alert('Witaj, przychodzisz tutaj, a ja właśnie testuję skrypty');