Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Integracje 2021

Opis projektu

Zgodnie z coroczną tradycją, 4 grudnia odbyły się Paneuropejskie Integracje. Ich wiodącym motywem były podróże w czasie. Uczestnicy mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę, wcielając się w rolę podróżników błądzących po czasoprzestrzeni.

W każdej spośród epok, do których udało im się zawitać, czekały liczne zadania i niespodzianki. Od tamtej pory już nikogo nie będą dziwić odwieczne tradycje prastarych mnichów. Szalony naukowiec ujawnił wszystkim tajemnicę tkwiącą w wehikule czasu, a każdy z uczestników miał także jedyną w swoim rodzaju okazję, by zostać naocznym świadkiem pierwszych igrzysk olimpijskich. Pomimo iż nasi podróżnicy w trakcie swojej wędrówki doświadczyli wielu pozaziemskich zjawisk, wszyscy dotarli bezpiecznie na miejsce i osiągnęli cel – 15 września 2021, czyli pierwszy dzień Wyprawy Adapciak 2021! Zwieńczeniem całej przygody była możliwość powtórnego przeżycia tej niesamowitej nocy, kiedy to po raz pierwszy bawiliśmy się w Ondraszku.

Po tej jakże emocjonującej grze miejskiej wszyscy udali się na imprezę do City Pub’u i przy dźwiękach największych hitów wspólnie bawili się do samego rana.

Koordynator projektu

Julia Ciemięga

Julia Ciemięga