Współpraca

Współpraca

Jako Organizacja Studencka typu non-profit jesteśmy zdani na własne umiejętności i wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celu, który przynosi korzyści zarówno Organizacji, jak i całej rzeszy studenckiej. Niestety sama chęć działania i pasja nie zawsze wystarcza do realizacji naszych celów. Z tego powodu jesteśmy otwarci na współpracę z Partnerami, którzy za wsparcie naszych działań mogą liczyć na szereg korzyści promocyjnych. Mamy duże doświadczenie w działaniach employer brandingowych na Uniwersytecie i niejeden uczestnik naszych projektów zaczął wymarzoną pracę u jednego z Partnerów.

Zaufały nam już takie firmy, jak: PZU, Coca-Cola, Jeronimo Martins, Unilever, PwC, PwC SDC, ING Bank Śląski, KPMG oraz wiele, wiele innych.

Oczywiście deklarujemy pełną elastyczność i otwartość w dopasowaniu się do Państwa potrzeb, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu maksymalizacji korzyści obu stron.

Co daje współpraca z Paneuropą?

SOCIAL MEDIA

W których publikujemy nie tylko nasze aktualności, lecz także ogłoszenia naszych Partnerów

DOSTĘP DO STUDENTÓW

Do których docieramy poprzez nasze social media oraz liczne stoiska, które organizujemy naszym Partnerom

DOŚWIADCZENIE

Przez 22 lata działania zaufało nam kilkaset parterów, którzy wspierali nasze inicjatywy

POTENCJAŁ

Drzemie on w młodych ludziach z naszej Organizacji, którzy z chęcią promują naszych Partnerów, a którzy mogą być przyszłym potencjalnym pracownikiem

Rekomendacje

  • Paneuropa to kolejna organizacja studencka, która udowadnia jak wiele młodzi ludzie mają do zaoferowania i jacy są kreatywni we współpracy biznesowej. W tym roku działaliśmy razem przy kilku projektach, m.in. procesie rekrutacyjnym do programu talentowego OMT 2020, akcji charytatywnej w Sosnowcu oraz Wyprawie Adapciak – każde z działań było bardzo dobrze zorganizowane i sprawnie przeprowadzone przez członków organizacji. Tym samym, życzymy sobie kolejnych takich projektów na wspólnej drodze!
    Adriana JeskeAdriana JeskeJeronimo Martins Polska S.A.
  • Bardzo miło wspominamy współpracę z organizacją Paneuropa. W ramach naszej kooperacji wzięliśmy udział w kilku projektach, gdzie nasi pracownicy mieli okazję spotkać się ze społecznością akademicką i przeprowadzić szereg szkoleń. Równocześnie nasze działania wspierał Ambasador, który pomagał nam w promowaniu naszej marki. Szczerze możemy polecić współpracę z tą organizacją, jest to grupa młodych zdolnych i zaangażowanych osób. Pozdrawiam serdecznie!
    Anita Mańka, Specjalista ds. rekrutacjiAnita Mańka, Specjalista ds. rekrutacjiArche Consulting
  • Polecam Organizację Studencką PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jako solidnego partnera w budowaniu relacji pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Inicjatywa, szybkość i efektywność w działaniach oraz otwartość w relacji to stałe elementy we współpracy z organizacją.
    Piotr Góralczyk, Prezes ZarząduPiotr Góralczyk, Prezes ZarząduRiser

Zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się

alert('Witaj, przychodzisz tutaj, a ja właśnie testuję skrypty');