Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Współpraca

Paneuropa jest Organizacją non-profit, dlatego sama chęć działania oraz pasja nie zawsze wystarczają do zrealizowania naszych celów. Z tego powodu jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami, którzy mogą liczyć na szereg korzyści promocyjnych w zamian za wsparcie paneuropejskich projektów. 

Mamy spore doświadczenie w obszarze employer brandingu na Uniwersytecie, więc nie jeden uczestnik naszych projektów rozpoczął wymarzoną pracę u jednego z naszych partnerów.

Paneuropie zaufały takie firmy, jak: PZU, Coca-Cola, Jeronimo Martnis, PwC, PwC SDC, ING Bank Śląski, BNP Paribas, a także wiele innych.

Deklarujemy pełną elastyczność oraz otwartość w dopasowaniu się do potrzeb firmy chętnej do współpracy. Zachęcamy do kontaktu z nami, a dzięki wymianie wzajemnych doświadczeń, będziemy w stanie spełnić wzajemne oczekiwania.

Co daje współpraca z Paneuropą?

SOCIAL MEDIA

To tutaj publikujemy informacje z życia Paneuropy, a także ogłoszenia naszych partnerów, które czytają studenci, jak i absolwenci.

DOSTĘP DO STUDENTÓW

Działamy w środowisku studenckim, więc umożliwiamy wejście na Uczelnię poprzez liczne aktywności, m.in. stoiska, eventy, szkolenia.

DOŚWIADCZENIE

Od 2000 roku zaufało nam kilkaset firm, wspierających nasze inicjatywy.

POTENCJAŁ

Drzemie w młodych ludziach z Paneuropy, którzy promują współpracujących partnerów, a mogących być ich potencjalnymi pracownikami.

Zapraszamy do współpracy!